Camminghaschool

Camminghalaan 27 D
3981 GD  Bunnik
030 – 656 36 59
info@camminghaschool.nl

Contactgegevens leerkrachten en personeel

groep / functie Leerkracht Te bereiken
1-2 Panda Els Frey (ma t/m wo) els.frey@camminghaschool.nl
Janet Loen (do-vr) janet.loen-ras@camminghaschool.nl
1-2 Giraf Kim van den Heuvel (ma-di) kim.vandenheuvel@camminghaschool.nl
Sylvia Persoon (wo t/m vr) sylvia.persoon@camminghaschool.nl
1-2 Zebra Lisette de Bruijn (ma t/m vr) lisette.debruijn@camminghaschool.nl
Groep 3/4A Tineke Vrij Peerdeman ( ma t/m wo) tineke.vrijpeerdeman@camminghaschool.nl
Irena Brovina (do-vr) irena.brovina@camminghaschool.nl
Groep 3/4B Annette Uijttewaal (ma t/m vr) annette.uijttewaal@camminghaschool.nl
Groep 3/4C Irena Brovina (ma + di) irena.brovina@camminghaschool.nl
Conny Boers (wo t/m vr) conny.boers@camminghaschool.nl
Groep 5/6 Anouk van den Akker (ma t/m vr) anouk.vandenakker@camminghaschool.nl
Groep 5/6A Kitty de Boer (ma t/m wo) kitty.deboer@camminghaschool.nl
Antoinette Lenstra (do-vr) antoinette.lenstra@camminghaschool.nl
Groep 5/6B Pauline Bijlevelt (ma t/m vr) pauline.vanbijlevelt@camminghaschool.nl
Hanneke Bruggeman-Baks hanneke.bruggeman@camminghaschool.nl
Groep 5/6C Ruben van Wijk (ma t/m vrij) ruben.vanwijk@camminghaschool.nl
Groep 7-8A Annemarie van Bommel (ma-di) annemarie.vanbommel@camminghaschool.nl
Petra Morsink (wo t/m vr) petra.morsink@camminghaschool.nl
Groep 7-8B Petra Morsink (di) petra.morsink@camminghaschool.nl
Sophia Jansen (ma + wo t/m vr) sophia.janssen@camminghaschool.nl
Groep 7-8C Conny Boers (ma-di) conny.boers@camminghaschool.nl
Françoise Voskuil (wo t/m vr) francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Begeleiding leerlingen Marijke van Pelt
Onderwijsassistent Leerplein 1-2 Shanna van der Werf (ma-di-do) shanna.vanderwerf@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 3-4 Arianne de Bruin (ma t/m vr) arianne.debruin@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 5-6 Simone Siebum (ma-di-do) simone.siebum@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 7-8 Jurriaan Vis (ma t/m wo) jurriaan.vis@camminghaschool.nl
I.C.T. Sophia Jansen (di) ict@camminghaschool.nl
Administratie Leon van Kleef (ochtenden op di t/m vr) administratie@camminghaschool.nl
Interne Begeleider Mieke Graas (ma-do- ½ vr) ib@camminghaschool.nl
Bianca van den Heuvel (ma) bianca.vandenheuvel@camminghacshool.nl
Remedial teaching Bianca van den Heuvel (di -do) bianca.vandenheuvel@camminghacshool.nl
Directeur Noreen de Croock (ma t/m do) directie@camminghaschool.nl
Teamleider Françoise Voskuil (ma-di) francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Miranda Schrijver (ma-di-do) miranda.schrijver@camminghaschool.nl
Ouderraad ouderraad@camminghaschool.nl
Medezeggenschapsraad mr@camminghaschool.nl

“Als we buiten spelen, doen we vaak iets met rennen. Tikkertje of verstoppertje. Dat vind ik het leukst op school.”
— Leerling uit groep 3