Camminghaschool

Camminghalaan 27 D
3981 GD  Bunnik
030 – 656 36 59
administratie@camminghaschool.nl

Contactgegevens leerkrachten en personeel

groep / functie Naam Te bereiken
Directeur Emmelie Coppoolse emmelie.coppoolse@camminghaschool.nl
Teamleider Françoise Voskuil francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Managementteam Emmelie Coppoolse en Françoise Voskuil (ma t/m vr) mt@camminghaschool.nl
Administratie Leon van Kleef (ochtenden op di t/m vr) administratie@camminghaschool.nl
1-2 Tijger Marike Verstegen (ma t/m vr) marike.verstegen@camminghaschool.nl
1-2 Panda Els Frey (ma t/m wo) els.frey@camminghaschool.nl
Janet Loen (do, vr) janet.loen-ras@camminghaschool.nl
1-2 Giraf Renske Hanselaar (ma, di) renske.hanselaar@camminghaschool.nl
Sylvia Persoon (wo t/m vr) sylvia.persoon@camminghaschool.nl
1-2 Zebra Kim van den Heuvel (ma t/m vr) kim.vandenheuvel@camminghaschool.nl
Groep 3/4A Conny Boers (wo) conny.boers@camminghaschool.nl
Irena Brovina (ma, di, do, vr) irena.brovina@camminghaschool.nl
Groep 3/4B Annette Uijttewaal (ma t/m vr) annette.uijttewaal@camminghaschool.nl
Groep 3/4C Lisette de Bruijn (ma t/m vr) lisette.debruijn@camminghaschool.nl
Groep 5/6A Kitty de Boer (ma t/m wo) kitty.deboer@camminghaschool.nl
Antoinette Lenstra (do, vr) antoinette.lenstra@camminghaschool.nl
Groep 5/6B Pauline van Bijlevelt (ma t/m vr) pauline.vanbijlevelt@camminghaschool.nl
Groep 5/6C Kevin de Jongh (ma t/m vr) kevin.dejongh@camminghaschool.nl
Groep 7-8A Annemarie van Bommel (re-integratie) annemarie.vanbommel@camminghaschool.nl
Petra Morsink (re-integratie) petra.morsink@camminghaschool.nl
Bianca van den Heuvel (ma, do) bianca.vandenheuvel@camminghaschool.nl
Manuela Nekkers (di, wo, vr) manuela.nekkers@camminghaschool.nl
Groep 7-8B Annemarie van Bommel (re-integratie) annemarie.vanbommel@camminghaschool.nl
Ruben van Wijk (ma, wo t/m vr) ruben.vanwijk@camminghaschool.nl
Groep 7-8C Jasper van der Ploeg (ma t/m vr) jasper.vanderploeg@camminghaschool.nl
Françoise Voskuil (wo t/m vr) francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Begeleiding leerlingen Marijke van Pelt marijke.vanpelt@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 1-2
Onderwijsassistent Leerplein 3-4 Arianne de Bruin (ma t/m vr) arianne.debruin@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 5-6 Judit van Veldhuijzen (ma, di, do, vr) judit.vanveldhuijzen@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 7-8 Judit van Veldhuijzen (ma, di, do, vr) judit.vanveldhuijzen@camminghaschool.nl
ICT Kitty de Boer (do) ict@camminghaschool.nl
Gymdocent Tamay Sueli (ma, di, do) tamay.sueli@camminghaschool.nl
Interne Begeleider Marit Strikwerda (ma, wo, do) ib@camminghaschool.nl
Bianca van den Heuvel (di) ib@camminghaschool.nl
Ouderraad ouderraad@camminghaschool.nl
Medezeggenschapsraad mr@camminghaschool.nl

“Als we buiten spelen, doen we vaak iets met rennen. Tikkertje of verstoppertje. Dat vind ik het leukst op school.”
— Leerling uit groep 3