Camminghaschool

Camminghalaan 27 D
3981 GD  Bunnik
030 – 656 36 59
administratie@camminghaschool.nl

 

Contactgegevens leerkrachten en personeel

groep / functie Naam Te bereiken
Directeur Emmelie Coppoolse emmelie.coppoolse@camminghaschool.nl
Teamleider Françoise Voskuil francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Managementteam Emmelie Coppoolse en Françoise Voskuil mt@camminghaschool.nl
Administratie Leon van Kleef administratie@camminghaschool.nl
1-2 Pippi Evie de Graaf evie.degraaf@camminghaschool.nl
1-2 Elmer Els Frey els.frey@camminghaschool.nl
Janet Loen janet.loen-ras@camminghaschool.nl
1-2 Balou Janneke van Manen janneke.vanmanen@camminghaschool.nl
Sylvia Persoon sylvia.persoon@camminghaschool.nl
2-3 Otje Kim van den Heuvel kim.vandenheuvel@camminghaschool.nl
Bianca van den Heuvel bianca.vandenheuvel@camminghaschool.nl
3-4 Paddington Irena Brovina irena.brovina@camminghaschool.nl
Antoinette Ossendrijver antoinette.ossendrijver@camminghaschool.nl
3-4 Pluto Annette Uijttewaal annette.uijttewaal@camminghaschool.nl
Ralph Hageraats ralph.hageraats@camminghaschool.nl
3-4 Dolfje Lisette de Bruijn lisette.debruijn@camminghaschool.nl
Irena Brovina irena.brovina@camminghaschool.nl
Groep 5/6A Kitty de Boer kitty.deboer@camminghaschool.nl
Ralph Hageraats ralph.hageraats@camminghaschool.nl
Groep 5/6B Pauline van Bijlevelt pauline.vanbijlevelt@camminghaschool.nl
Bianca van den Heuvel bianca.vandenheuvel@camminghaschool.nl
Groep 5-6C Conny Boers conny.boers@camminghaschool.nl
Groep 7-8A Petra Morsink petra.morsink@camminghaschool.nl
Stefanie van den Elzen stefanie.vandenelzen@camminghaschool.nl
Groep 7-8B Stefanie van den Elzen stefanie.vandenelzen@camminghaschool.nl
Ruben van Wijk ruben.vanwijk@camminghaschool.nl
Groep 7-8C Jasper van der Ploeg jasper.vanderploeg@camminghaschool.nl
Françoise Voskuil francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Groep 7-8D Manuela Nekkers manuela.nekkers@camminghaschool.nl
Begeleiding leerlingen Marijke van Pelt marijke.vanpelt@camminghaschool.nl
Annemarie van Bommel annemarie.vanbommel@camminghaschool.nl
Klasassistent   Leerplein 1-2 Anna Avedesian anna.avedesian@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 3-4 Arianne de Bruin arianne.debruin@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 5-6 Judit van Veldhuijzen judit.vanveldhuijzen@camminghaschool.nl
Vaste invalleerkracht Renske Hanselaar invaller@camminghaschool.nl
Gymdocent Tamay Sueli tamay.sueli@camminghaschool.nl
Intern Begeleider Anneke Beerepoot ib@camminghaschool.nl
Ouderraad ouderraad@camminghaschool.nl
Medezeggenschapsraad mr@camminghaschool.nl

“Als we buiten spelen, doen we vaak iets met rennen. Tikkertje of verstoppertje. Dat vind ik het leukst op school.”
— Leerling uit groep 3