Camminghaschool

Camminghalaan 27 D
3981 GD  Bunnik
030 – 656 36 59
administratie@camminghaschool.nl

Contactgegevens leerkrachten en personeel

groep / functie Leerkracht Te bereiken
Managementteam Françoise Voskuil en Miranda Schrijver (ma t/m vr) mt@camminghaschool.nl
Teamleider Françoise Voskuil francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Miranda Schrijver miranda.schrijver@camminghaschool.nl
Administratie Leon van Kleef (ochtenden op di t/m vr) administratie@camminghaschool.nl
1-2 Panda Els Frey (ma t/m wo) els.frey@camminghaschool.nl
Janet Loen (do-vr) janet.loen-ras@camminghaschool.nl
1-2 Giraf Renske Hanselaar (ma-di) renske.hanselaar@camminghaschool.nl
Sylvia Persoon (wo t/m vr) sylvia.persoon@camminghaschool.nl
1-2 Zebra Kim van den Heuvel (ma t/m vr) kim.vandenheuvel@camminghaschool.nl
Groep 3/4A Conny Boers (wo) conny.boers@camminghaschool.nl
Irena Brovina (ma + di + do + vr) irena.brovina@camminghaschool.nl
Groep 3/4B Annette Uijttewaal (ma t/m vr) annette.uijttewaal@camminghaschool.nl
Groep 3/4C Lisette de bruin (ma t/m vr) lisette.debruijn@camminghaschool.nl
Groep 5/6A Kitty de Boer (ma t/m wo) kitty.deboer@camminghaschool.nl
Antoinette Lenstra (do-vr) antoinette.lenstra@camminghaschool.nl
Groep 5/6B Pauline Bijlevelt (ma t/m vr) pauline.vanbijlevelt@camminghaschool.nl
Groep 5/6C Kevin (ma t/m vr) kevin.dejongh@camminghaschool.nl
Groep 7-8A Annemarie van Bommel (ma) annemarie.vanbommel@camminghaschool.nl
Petra Morsink (di t/m vr) petra.morsink@camminghaschool.nl
Groep 7-8B Annemarie van Bommel (di) annemarie,vanbommel@camminghaschool.nl
Ruben van Wijk (ma + wo t/m vr) ruben.vanwijk@camminghaschool.nl
Groep 7-8C vacature (ma + di)
Françoise Voskuil (wo t/m vr) francoise.voskuil@camminghaschool.nl
Begeleiding leerlingen Marijke van Pelt
Onderwijsassistent Leerplein 1-2 Shanna van der Werf (ma-di-do) shanna.vanderwerf@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 3-4 Arianne de Bruin (ma t/m vr) arianne.debruin@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 5-6 Judit van Veldhuijzen (ma + di + do + vr) judit.vanveldhuijzen@camminghaschool.nl
Onderwijsassistent Leerplein 7-8 Judit van Veldhuijzen (ma + di + do + vr) judit.vanveldhuijzen@camminghaschool.nl
Ondersteuning

Leerplein 1-2 + 3-4

Conny Boers  (do + vr) conny.boers@camminghaschool.nl
I.C.T. Kitty de Boer (do) ict@camminghaschool.nl
Interne Begeleider Ellen (ma + di + vr) ib@camminghaschool.nl
Bianca van den Heuvel (ma) zwangerschapsverlof bianca.vandenheuvel@camminghacshool.nl
Remedial teaching Bianca van den Heuvel (di -do) zwangerschapsverlof

Conny Boers (ma + di)

bianca.vandenheuvel@camminghacshool.nl

conny.boers@camminghaschool.nl

Ouderraad ouderraad@camminghaschool.nl
Medezeggenschapsraad mr@camminghaschool.nl

“Als we buiten spelen, doen we vaak iets met rennen. Tikkertje of verstoppertje. Dat vind ik het leukst op school.”
— Leerling uit groep 3